Szakmai szakértő

Az Oktatási Hivatal új munkatársakat keres szakmai szakértő munkakörbe.

Fontosabb feladatok:

  • kapcsolattartás konzorciumi partnerekkel, szakértőkkel, szaktanácsadókkal, a monitoring munkacsoport tagjaival, POK koordinátorokkal, az Oktatási Hivatal további érintett szereplőivel
  • minőségbiztosítási folyamatok és eljárásrendek kialakítása
  • minőségbiztosítási folyamatok támogatása, szakmai elvárások képviselése a minőségbiztosítási rendszer kialakítása során
  • szervezési és koordinálási feladatok megvalósítása
  • fejlesztési folyamatok támogatása
  • szakmai tartalmak kialakítása
  • tantermi folyamatok monitorozása, a szempontrendszer kialakításában való részvétel
  • pedagógus-továbbképzések monitorozása

Elvárt kompetenciák:

  • felsőfokú pedagógus végzettség
  • 5 év nevelési-oktatási gyakorlat
  • oktatási és/vagy fejlesztési folyamatokban szerzett tapasztalat
  • óralátogatási tapasztalatok
  • szaktanácsadói vagy szakértői tapasztalat
  • minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű IKT ismeretek
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • rendszerszemlélet
  • konstruktív, eredményorientált attitűd
  • kiváló koordinációs és problémamegoldó képesség
  • proaktív, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • határozott idejű, a Munka Törvénykönyve szerinti alkalmazotti munkaviszony
  • teljes munkaidő
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • jól megközelíthető iroda

A munkavégzés helye: Budapest V. kerület

Jelentkezési határidő: 2017. december 15.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az allas@oh.gov.hu e-mail címre a fizetési igény megjelölésével!