Szakmai munkatárs

Az Oktatási Hivatal az EFOP-1.9.5-VEKOP-16-2016-00001 azonosító számú, „A kora gyermekkori intervenció ágazatközi fejlesztése" című kiemelt uniós projekt keretében, szakmai munkatárs munkakör betöltésére új munkatársakat keres.

A jogviszony időtartama: Határozott idejű munkaszerződés (2019. június 30-ig)

Ellátandó szakmai feladatok:

  • A projekthez kapcsolódó szakmai koordinációs feladatok ellátása.
  • A projekthez kapcsolódóan a Köznevelési Nyilvántartási Főosztály szakrendszereinek fejlesztésével kapcsolatos szakmai specifikációk, útmutatók, leírások elkészítése.
  • A projekthez kapcsolódó, a Köznevelési Nyilvántartási Főosztály szakrendszereit érintő szakmai dokumentációk elkészítése.
  • A projekthez kapcsolódóan részvétel a Köznevelési Nyilvántartási Főosztályt érintő megbeszéléseken, a megbeszélések előkészítése, szakmai anyagok összeállítása.
  • A feladatellátáshoz kapcsolódó dokumentációk (pl. jegyzőkönyvek) vezetése, határidőre való lezárása (elektronikus rendszerben és papíron).
  • A projekthez kapcsolódóan a Köznevelési Nyilvántartási Főosztályt érintő feladatok monitorozása, kapcsolattartás a feladatban részt vevő egyéb szervezeti egységekkel, szereplőkkel.
  • A vezetőtől kapott, a projekthez kapcsolódó egyéb egyedi feladatok ellátása.

Elvárt végzettség/szakképzettség:

  • felsőfokú végzettség;
  • legalább egyéves releváns szakmai tapasztalat.

Előnyt jelent:

  • a köznevelési területen vagy általában oktatási területen szerzett tapasztalat;
  • a tanügyigazgatási nyilvántartások ismerete;
  • európai uniós projekt lebonyolításában szerzett tapasztalat.

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office-programcsomag, levelezőrendszerek);
  • jó kommunikációs képesség szóban és írásban;
  • megbízhatóság;
  • pontosság;
  • monotonitástűrés;
  • problémamegoldó készség;
  • precizitás, önálló munkavégzés;
  • rugalmasság.

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag;
  • a Munka Törvénykönyve szerinti, határozott idejű alkalmazotti munkaviszony;
  • teljes munkaidő;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • részvétel lehetősége a projekthez kapcsolódó képzéseken.

A munkavégzés helye: Budapest V. kerület

A munkavégzés heti óraszáma: 40

Jelentkezési határidő: 2017. november 15.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az allas@oh.gov.hu e-mail-címre, a fizetési igény megjelölésével.