Projekt szakmai koordinációs munkatárs

Az Oktatási Hivatal új munkatársakat keres

projekt szakmai koordinációs munkatárs

munkakörbe.

Fontosabb feladatok:

  • részvétel az EFOP 3.1.5-16-2016-00001 kódszámú, „A tanulói lemorzsolódással veszélyeztetett intézmények támogatása" című projekt szakmai tevékenységeinek végrehajtásában, különösképpen a következőkben:
  • részvétel a feladatába tartozó projekt teljes életciklusának követésében, a változások szakmai kezelésében;
  • szakmai anyagok készítése a projektben felmerült kérdések, igények alapján;
  • részvétel a projekten belüli beszerzések megvalósításának szakmai támogatásában;
  • a projekt szakmai dokumentációs rendszerének kialakítása és naprakész vezetése;
  • a projekttel kapcsolatos tájékoztató anyagok szakmai előkészítése;
  • részvétel a projekthez kapcsolódó szakmai folyamatok szabályozásában, előkészítésében és ellenőrzésében;
  • beszámolók, jelentések készítése a munkáltató által megadott rend szerint.

  • felsőfokú végzettség (előnyt jelent a gazdasági, jogi vagy humán tudományos területen szerzett diploma);
  • 1 éves releváns szakmai tapasztalat (pl. projektben hasonló területen szerzett tapasztalat);
  • 1 év közoktatási és/vagy felsőoktatási és vagy szociális fejlesztéshez, területhez kapcsolódó tapasztalat
  • büntetlen előélet (bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány);
  • a magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete;
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek;
  • cselekvőképesség;
  • munkaszervezési és irányítási képesség;
  • problémamegoldó készség;
  • jó kommunikációs készség;
  • együttműködési képesség;
  • kreativitás;
  • szakszerűség;
  • megbízható, precíz, önálló munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány és saját gépkocsi;
  • az angol nyelv tárgyalóképes ismerete;
  • beszerzésekben való jártasság.

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag;
  • határozott idejű, alkalmazotti munkaviszony a Munka Törvénykönyve szerint (várhatóan 2020. 09. 30-ig);
  • teljes munkaidő;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • jól megközelíthető iroda.

A munkavégzés helye: Budapest V. kerület

Jelentkezési határidő: 2017. november 20.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az allas@oh.gov.hu e-mail-címre, a fizetési igény megjelölésével.