Pénzügyi asszisztens

Az Oktatási Hivatal munkatársakat keres pénzügyi asszisztens munkakörbe.

Fontosabb feladatok:

  • Közreműködés az Oktatási Hivatal európai uniós finanszírozású és hazai forrásokból megvalósuló projektek pénzügyi nyilvántartásainak kezelésében.
  • Közreműködés a projekt megvalósulásához szükséges gazdasági, pénzügyi tevékenységekben, ennek részeként nyilvántartások vezetése, a kifizetési kérelmek összeállítása, valamint asszisztencia könyvvizsgálatok és egyéb ellenőrzések elvégzésében.
  • Együttműködés a projekt pénzügyi megvalósításában a mindenkor érvényes eljárásrendi, pénzügyi és a hatályos jogszabályok szerint.

  • felsőfokú végzettség, vagy középfokú végzettség esetén minimum 1 év szakterületi tapasztalat;
  • előnyt jelent az európai uniós források tervezésében, kezelésében szerzett tapasztalat;
  • a Microsoft Office programcsomag (Word, Excel, MS Projekt) középszintű ismerete;
  • büntetlen előélet;
  • a magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete;
  • munkaszervezési képesség;
  • problémamegoldó készség;
  • jó kommunikációs képesség;
  • együttműködési képesség;
  • szakszerűség és megbízható, precíz munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag;
  • határozott idejű alkalmazotti munkaviszony a Munka Törvénykönyve szerint;
  • teljes munkaidő;
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
  • stabil, hosszú távú karrierlehetőség;
  • jól megközelíthető iroda.

A munkavégzés helye: Budapest V. kerület

Jelentkezési határidő: 2018. 01. 31.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az allas@oh.gov.hu e-mail-címre a fizetési igény megjelölésével.