Munkaügyi munkatárs

Az Oktatási Hivatal új munkatársakat keres munkaügyi munkatárs munkakörbe.

Fontosabb feladatok:

  • kapcsolattartás a munkavállalókkal a munkaviszony létrejöttéhez, megszűnéséhez tartozó dokumentumok bekérése, átadása kapcsán;
  • a felvett munkatársak munkaszerződéseinek és a vonatkozó okiratoknak az előkészítése, elkészítése;
  • a munkavállalók kiléptetésével kapcsolatos munkaügyi dokumentumok elkészítése;
  • a munkaügyi dokumentumok rendszerezése, naprakész vezetése;
  • az Oktatási Hivatal projektjeihez kapcsolódó munkaügyi nyilvántartásának vezetése, karbantartása, ellenőrzése;
  • kapcsolattartás a Magyar Államkincstárral (a KIRA program kezelése);
  • a munkáltató által meghatározott beszámolók, jelentések készítése.

  • szakirányú felsőfokú végzettség vagy középfokú végzettség bér- és TB-ügyintéző OKJ-s szakképzettséggel vagy egyéb munkajogi OKJ-s szakképzettséggel;
  • 1 éves munkaügyi tapasztalat;
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek (levelezőkliens használata, Word, Excel);
  • büntetlen előélet;
  • a magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete;
  • munkaszervezési képesség;
  • monotóniatűrés;
  • jó kommunikációs képesség;
  • együttműködési képesség;
  • rendszerszemlélet;
  • szakszerűség, megbízható, precíz munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • ECDL vagy más informatikai szakképzettség;
  • a KIRA program felhasználói szintű ismerete.

Munkavégzés helye: Budapest V. kerület

Jelentkezési határidő: 2018. 01. 31.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az allas@oh.gov.hu e-mail-címre a fizetési igény megjelölésével.

CÍMKÉK

állásajánlat

AJÁNLOTT TARTALMAK