(Köz)beszerzési munkatárs

Az Oktatási Hivatal Jogi és Igazgatási Főosztályának

Beszerzési Jogi Osztálya új munkatársakat keres

(köz)beszerzési munkatárs

munkakörbe.

Ellátandó feladatok:
Az Oktatási Hivatal által megvalósítandó EU-s projektek megvalósításában való közreműködés, ezen belül különösen:

  • közbeszerzési és belső szabályozók szerinti beszerzési eljárások teljes körű lefolytatása az előkészítéstől a szerződéskötésig, valamint hirdetményi kötelezettségek és egyéb nyilvánossági kötelezettségek teljesítéséig;
  • együttműködés külső közreműködőkkel, kapcsolattartás az ajánlatkérőkkel és az ajánlattevőkkel, valamint a felügyeleti szervvel, a Közbeszerzési Döntőbizottsággal, Közbeszerzési Hatósággal;
  • a felmerülő közbeszerzési jogi problémák véleményezése, állásfoglalások készítése;
  • közreműködés beszerzési szabályzatok készítésében;
  • közbeszerzési terv, éves statisztikai összegezés elkészítése; közbeszerzési beszámoló elkészítése a folyamatban lévő, valamint a már lefolytatott közbeszerzési eljárásokról.

A munkakörhöz kapcsolódó főbb tevékenységi körök:

  • közbeszerzési és beszerzési dokumentációk, eljárási dokumentumok előkészítése és véglegesítése;
  • társosztályokkal és felelős akkreditált közbeszerzési szaktanácsadóval való kapcsolattartás és egyeztetés;
  • ellenőrző szervekkel való kapcsolattartás és egyeztetés;
  • az eljárási cselekmények lebonyolítása;
  • közbeszerzési terv, éves statisztikai összegezés elkészítése;
  • közbeszerzési beszámoló elkészítése a folyamatban lévő, valamint a már lefolytatott közbeszerzési eljárásokról;
  • a Közbeszerzési Döntőbizottsági eljárásokban való szakmai közreműködés.

Pályázati feltételek:

  • magyar állampolgárság;
  • cselekvőképesség;
  • büntetlen előélet;
  • jogi- vagy közgazdasági diploma vagy egyéb, elismert közbeszerzési végzettség;
  • legalább 1 éves, közbeszerzési eljárások önálló lebonyolításában, önálló előkészítésében szerzett szakmai tapasztalat/gyakorlat;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office).

Elvárt kompetenciák:

  • jó elemzési és jogértelmezési képességek;
  • jó kommunikációs képességek;
  • precizitás;
  • a hatályos Kbt. és a kapcsolódó jogszabályok alapos ismerete;
  • terhelhetőség;
  • döntésképesség.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • OKJ-s közbeszerzési referensi képesítés;
  • 1 évet meghaladó, közbeszerzési eljárások önálló lebonyolításában, ellenőrzésében szerzett szakmai tapasztalat/gyakorlat;
  • az Európai Uniós támogatásból megvalósuló projektek keretében lefolytatott közbeszerzési eljárásokkal kapcsolatban szerzett szakmai tapasztalat;
  • magas szintű számítógép-kezelési képességek.

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag;
  • határozott idejű, a Munka Törvénykönyve szerinti alkalmazotti munkaviszony;
  • teljes munkaidő;
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
  • jól megközelíthető iroda.

Munkavégzés helye: Oktatási Hivatal, 1122 Budapest, Maros u. 19–21.

Jelentkezési határidő: 2017. 12. 15.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje magyar nyelvű önéletrajzát az allas@oh.gov.hu e-mail címre a fizetési igény megjelölésével!