Képzési munkatárs (EFOP-3.1.7)

Az Oktatási Hivatal új munkatársakat keres képzési munkatárs (EFOP-3.1.7) munkakörbe az EFOP-3.1.7-16-2016-00001 „Esélyteremtés a köznevelésben" című kiemelt projektbe.

A kiemelt projekt elsődleges célja a befogadó nevelés támogatása, a végzettség nélküli iskolaelhagyás és lemorzsolódás csökkentése, a hátrányos helyzetű tanulók oktatási és munkaerő-piaci esélyeinek növelése. A projekt céljainak elérését többek között a fejlesztésébe bevont köznevelési intézményeknek, tanodáknak, „Második esély" iskoláknak tervezett továbbképzések szervezésével és lebonyolításával kívánja biztosítani.

Elsődleges feladatok:

  • kapcsolattartás a trénerekkel, tanácsadókkal, POK munkatársakkal, a képzések résztvevőivel
  • a képzések szervezéséhez, lebonyolításához kapcsolódó teljes körű adminisztráció
  • a képzési dokumentumok (szerződések, tanúsítványok) előkészítése

Elvárt feltételek és kompetenciák:

  • felsőfokú végzettség (pedagógiai, andragógiai, neveléstudományi szakirány)
  • hasonló feladatkörben szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • erős problémamegoldási képesség
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • precizitás, megbízhatóság, szervezőkészség, terhelhetőség
  • büntetlen előélet

Előnyt jelent:

  • a képzésszervezéshez alkalmazott szoftverek ismerete
  • projektek tervezésében, megvalósításában szerzett tapasztalat
  • e-learning rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • a Munka Törvénykönyve szerinti, határozott idejű munkaviszony
  • teljes munkaidős foglalkoztatás
  • versenyképes juttatási csomag
  • jól megközelíthető iroda
  • szakmai kihívások

A munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

A munkavégzés időtartama: tervezetten 2018. január 1. – 2020. szeptember 30.

Jelentkezési határidő: 2017. december 31.

A jelentkezés módja: Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el az alábbi dokumentumokat az allas@oh.gov.hu e-mail-címre a fizetési igény megjelölésével:

  • magyar nyelvű, Europass formátumú önéletrajz
  • végzettséget igazoló dokumentum
  • motivációs levél