HR asszisztens

Az Oktatási Hivatal Humánpolitikai Főosztálya új munkatársakat keres
HR ASSZISZTENS munkakörbe

Fontosabb feladatok:

  • a Hivatal által kezelt projektterületen dolgozó HR munkatársak munkájának támogatása és segítése, elsősorban adminisztratív feladatok területén;
  • HR dokumentumok rendszerezése, azokhoz kapcsolódó nyilvántartások naprakész vezetése, kimutatások készítése;
  • kapcsolattartás a munkavállalókkal, az Oktatási Hivatal kapcsolódó szervezeti egységeivel;
  • iktatási és ad hoc tevékenységek és feladatok ellátása;
  • a kapcsolódó dokumentumok szkennelése, rendszerezése.

  • középfokú végzettség és 1 év HR területen szerzett tapasztalat;
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek (levelezőkliens használat, Word, Excel, Internet);
  • büntetlen előélet;
  • a magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete;
  • munkaszervezési képesség;
  • monotóniatűrési készség;
  • önállóság, felelősségtudat, pontosság;
  • jó kommunikációs képesség;
  • együttműködési képesség;
  • szakszerűség és megbízható, precíz munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • befejezett felsőfokú végzettség, azon belül szakirányú (HR) végzettség;
  • az Excel haladó szintű ismerete és használata;
  • irodai – adminisztrációs – munkában szerzett tapasztalat;
  • európai uniós projektekben megszerzett gyakorlati tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • azonnali munkakezdés;
  • teljes munkaidős (40 órás) állás hétfőtől csütörtökig 8.00–16.30, pénteken 8.00–14.00 óráig tartó munkavégzéssel;
  • a munkakör betölthető 2018. február 1-től;
  • cafetériajuttatás biztosítása.

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

Jelentkezési határidő: 2018.01.19.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az allas@oh.gov.hu e-mail-címre a fizetési igény megjelölésével!