kép banner

XXVII. Országos Hanyvári Pál Kommunikációs Emlékverseny

következő oldal »

A hallássérült tanulók XXVII. Országos Hanyvári Pál Kommunikációs Emlékversenyének eredményei a 2012/2013-as tanévben.


I. Általános iskola felső tagozatos hallássérült tanulóinak versenye

A) Szájról olvasás kategória

Siket tanulók versenye

I. helyezett: Szécsi Tamás
Mlinkó István EGYMI, Eger
Felkészítő tanárok: Pongó János, Szirkó Piroska

II. helyezett: Nagy Bence
Hallássérültek Óvodája, Általános Iskolája, Speciális Szakiskolája, EGYMI és Diákotthon, Budapest
Felkészítő tanár: Tóth Bálintné

III. helyezett: Molnár Patrícia
Tóth Antal Nevelési- Oktatási és Módszertani Központ, Sopron
Felkészítő tanár: Vargáné Rimóczi Gyöngyi

Nagyothalló tanulók versenye

I. helyezett: Papp Benjámin
Mlinkó István EGYMI, Eger
Felkészítő tanárok: Pongó János, Szirkó Piroska

II. helyezett: Dobra Laura
Dr. Török Béla Óvoda, Általános Iskola Speciális Szakiskola, EGYMI, Diákotthon és Gyermekotthon, Budapest
Felkészítő tanár: Szabó Csilla

III. helyezett: Kökényesi Petra
Hallássérültek EGYMI, Debrecen
Felkészítő tanár: Ferenczi Csabáné

Integráltan tanulók versenye

I. helyezett: Gecse Dorina
Nakovich Mihály Általános Iskola, Kópháza
Felkészítő tanár: Kocsis Károly

II. helyezett: Kovács Dalma
Szigetközi Körzeti Általános Isk. és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Darnózseli
Felkészítő tanár: Horváthné Tóth Anikó

III. helyezett: Kocsis Bálint
KE Gyakorló Ált. Iskola, Kaposvár
Felkészítő tanár: Csekné Kudomrák Gyöngyi

B) Szövegértelmezés kategória

Siket tanulók versenye

I. helyezett: Deme Noémi
Dr. Török Béla Óvoda, Általános Iskola Speciális Szakiskola, EGYMI, Diákotthon és Gyermekotthon, Budapest
Felkészítő tanár: Sallai Melinda

II. helyezett: Bóczi Attila
Tóth Antal Nevelési- Oktatási és Módszertani Központ, Sopron
Felkészítő tanár: Vargáné Rimóczi Gyöngyi

III. helyezett: Bánki Zoltán
Hallássérültek EGYMI, Debrecen
Felkészítő tanárok: Móricz Andrea, Varga Katalin

Nagyothalló tanulók versenye

I. helyezett: Jarabik Imola
Dr. Török Béla Óvoda, Általános Iskola Speciális Szakiskola, EGYMI, Diákotthon és Gyermekotthon, Budapest
Felkészítő tanár: Kórósi Edit

II. helyezett: Krajczár László
Mlinkó István EGYMI, Eger
Felkészítő tanárok: Pongó János, Szirkó Piroska

III. helyezett: Balogh Ildikó
Hallássérültek EGYMI, Debrecen
Felkészítő tanár: Szabó Miklósné, Tamás Istvánné

Integráltan tanulók versenye

I. helyezett: Szűcs Kornél
Kazinczy Ferenc Nyolcosztályos Gimnázium, Győr
Felkészítő tanár: Vadász Eszter

II. helyezett: Kovács Martina
Gárdonyi Géza Általános Iskola, Balaton
Felkészítő tanár: Szirkó Piroska

III. helyezett: Karácson Dóra
Csete Balázs Ált. Iskola, Jászkisér
Felkészítő tanár: Szirkó Piroska

Nyomtatás
következő oldal »